Громадськість та Державна кримінально-виконавча служба

Міжнародне товариство прав людини - Українська секція реалізує проект «Сталий розвиток національних превентивних механізмів проти катувань та неправомірного поводження в Україні», який наша організація виконує разом із Державним Департаментом України з питань виконання покарань за підтримки Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі  Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

13 жовтня 2010 року в м. Києві у приміщені Державного департаменту України з питань виконання покараньвідбувся проектний тренінг-семінар «Проект Концепції державної програми розвитку Державної кримінально-виконавчої служби України на період до 2015 року. Можливості удосконалення національного законодавства в частині превенції неправомірного поводження з засудженими в установах КВС України». У тренінгу взяли участь – керівництво ДДУВП, представники громадськості та експерти у галузі пенітенціарного права.  

З вітальним словом до учасників семінару звернулись: Голова Правління МТПЛ-УС Андрій Сухоруков; Заступник Голови ДДУВП Олександр Дука; Радник з юридичних питань, керівник відділу верховенства права Координатора проектів ОБСЄ в Україні, доктор юридичних наук Станіслав Шевчук; Начальник Управління із забезпечення взаємодії з ДДУВП Міністерства юстиції України Петро Кочерган; Керівник Бюро інформації Ради Європи Олександр Павліченко.

У якості експертів виступили: завідуюча відділом соціальної психології Інституту соціології НАН України, доктор соціологічних наук Олена Злобіна; доктор психологічних наук, професор КНУ Наталя Максимова; декан Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Київського Національного Університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук Олександр Колб; начальник циклу кримінально-правових дисциплін Чернігівського юридичного коледжу ДДУВП, кандидат юридичних наук Ігор Іваньков; керівник Центру правової допомоги населенню «Громадський захисник», співголова громадської ради при ДДУВП Алла Мукшименко; заступник директора МФ «Відродження», експерт з пенітенціарних питань, кандидат педагогічних наук Олександр Беца. 

Закрити