ШАНОВНІ ЧЛЕНИ ТОВАРИСТВА ТА ГОСТІ САЙТУ!

На адресу Правління надходять численні зауваження та пропозиції щодо змісту та оформлення офіційного Сайту МТПЛ-УС. Правління Товариства, на виконання рішення  Звітно-виборчої конференції МТПЛ-УС (15.12.2012), готує необхідну документацію для обрання та ефективної роботи Редколегії Сайту.

Тимчасово Сайт підтримує в.о. Адміністратора Сайту, а відповідальність за зміст тимчасово несе одноосібно Голова Правління МТПЛ-УС.

Ми підготували та  розміщуємо на Сайті тимчасову, загального плану інструкцію, яка, на нашу думку, надасть змогу швидше і ефективніше користуватися діючим Сайтом не тільки досвідченим користувачам Інтернету, а і членам Товариства, у яких можуть виникнути утруднення при роботі з нашим сайтом.

1. ОТРИМАННЯ ОФІЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА САЙТІ

1.1. Якщо Ви бажаєте отримати загальну інформацію про МТПЛ – УС(історія створення, структура, статутні завдання), натисніть тут.

1.2. Для перегляду новин, що стосуються діяльності Товариства, натисніть тут. (На сьогодні новини формуються в.о.Адміністратора Сайту та Головою Правління МТПЛ-УС. Про участь користувачів Сайту у формуванні змісту новин, див. розділ 2.1).

1.3. Інформація щодо процедури вступу до МТПЛ-УС та підтримки членства в Товаристві:  натисніть на необхідну назву сторінки.

Статут товариства;

інформація про вступ до товариства;

квитанція для сплати членського внеску.

 

  1. РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧАМИ САЙТУ
  2. Користувач має можливість запропонувати свою інформацію, що стосується діяльності МТПЛ-УС, для розміщення в розділі Сайту «Новини» (1.2.) . Для цього необхідно надіслати оформлену новинув форматі doc(документ MicrosoftOfficeWord) на електронну адресу: igfm.us@gmail.comз поміткою в темі повідомлення «Сайт МТПЛ-УС».
  3. Відвідувачі Сайту також можуть розмістити на Сайті будь-яку авторську  інформацію (в т.ч., аналітичну), що відповідає статутним напрямкам діяльності МТПЛ-УС. Для цього Відвідувачу треба зареєструватися на Сайті, натиснувши назву сторінки“Вхід для членів товариства»та обравши функцію «Створити нову реєстрацію». Для створення власної статті на Сайті, необхідно обрати опцію «Додати статтю». Редколегія Сайту залишає за собою право редагування отриманих текстів.

2.3. Нещодавно, як результат  активізації міжнародної діяльності МТПЛ-УС, з’явився новий відкритий майданчик для  обговорень – Група Євразійськогокомітету МТПЛ-УС  - в соціальній мережі facebook, - «Права человека в Евразии» (певна інформація  щодо діяльності Євразійського комітету МТПЛ надана у розділі Сайту новини і буде доповнюватися).

Щоб переглянути новини Групи, необхідно бути зареєстрованим у даній соціальній мережі.

Для того, щоб вперше зареєструватися у фейсбуці, натисніть тут та введіть всі необхідні реєстраційні дані (ім’я, прізвище, вашу електронну адресу і т.д.). Після завершення реєстрації вам буде доступна власна сторінка на facebook(аккаунт). Після цього, ви зможете долучитися до перегляду новин в нашій групі і обговорень, для цього потрібно натиснути тут і з правої сторони натиснути на кнопку «Вступить в группу».

Для зворотного зв’язку з адміністратором группи «Права человека в Евразии», ви можете написати особисте повідомлення адміністратору групи. Для цього, потрібно перейти на сторінку адміністратора (натисніть тут),з правої сторони натиснути кнопку «Повідомленя», ввести текст та надіслати.

Успіхів всім КОРИСТУВАЧАМ сайту МТПЛ-УС.

P.S.Сайт – на творчому етапі. Чекаємо від Вас зауважень та пропозицій.

Закрити