У Харкові відбудеться Базовий семінар для правозахисників-початківців і громадських активістів

 


Міжнародний Молодіжний Правозахисний Рух (МПР) і Міжнародна Школа Прав Людини і Громадянських Дій оголошують набір на участь в освітньому проекті для правозахисників-початківців і громадських активістів «Базовий семінар Школи».


«Базовий семінар Школи» - це можливість для молодих активістів громадських організацій, молодих журналістів і представників державних органів з роботи з молоддю отримати базові знання з прав людини та молодіжним дій із захисту прав людини та суспільних інтересів.


На семінарі ви зможете почути відповіді на такі питання:  • Права людини: філософська концепція чи система правових норм?

  • Навіщо потрібні Права Людини?

  • Чим порушення Прав Людини відрізняються від будь-якої несправедливості?

  • Хто має слідкувати за дотриманням Прав Людини?

  • Права людини і політика: у чому схожість і відмінності?

  • Як можна захищати Права Людини?

Семінар відбудеться 25 лютого в Харкові. Робоча мова семінару - російська. Випускники семінару зможуть взяти участь в тематичних освітніх заходах та семінарах поглибленого рівня Міжнародної Школи Прав Людини та Громадянських Дій.


Ведучий семінару - Андрій Юров (Почесний президент Міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху, тренер Ради Європи, директор з стратегічного розвитку Московської Гельсінської Групи).


Умови участі:


Участь у Школі безкоштовна. Учасники освітніх заходів забезпечуються харчуванням. Пріорітет віддаватиметься заявкам зі Східної України. Для кореспондентів та учасників міжнародної мережі Молодіжний Правозахисний Рух на окремих умовах можлива оплата проїзду.


Для участі в семінарі необхідно заповнити анкету на сайті Школи Прав Людини та Громадських Дійhttp://inthrschool.org/application/universalnaya-anketa(потрібнапопередня реєстрація) до 13 лютого 2012р та пройти співбесіду. Про результати конкурсного відбору кандидати будуть сповіщені не пізніше ніж за тиждень до початку семінару.


Додаткова інформація:


Контактна особа: Вікторія Бабій, координатор освітніх програм МПД в Україні


Тел: +38067 546 49 96


Е-mail: admin.ua@inthrschool.org

Закрити