Засідання МТПЛ-УС

Робоча зустріч регіональних лідерів та юристів МТПЛ-УС з керівництвом Товариства відбулась 18 грудня у Києві. Ціль засідання – розробка спільних дій у таких напрямках як співпраця з органами державної влади та правова допомога громадянам. У своєму вступному слові Виконавчий директор МТПЛ-УС Антон Алєксєєв зазначив, що Товариство стоїть на принципах конструктивної співпраці з державою, та налагодженні довірчих стосунків між владою та громадськістю.

Було розпочато роботу по залученню членів МТПЛ-УС до участі у Громадських радах, які створюються при обласних та районних державних адміністраціях, згідно постанови Кабміну №996 «Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики». Створено реєстр членів Товариства, які виявили бажання увійти до складу Спостережних комісій при Установах виконання покарань.

Інший важливий напрямок роботи Організації, який було розглянуто на засіданні, -  це правова допомога членам МТПЛ-УС та громадянам. Прийнято рішення реорганізувати Юридичну раду МТПЛ-УС і поставити перед нею наступні завдання: юридичний супровід діяльності МТПЛ-УС, правова допомога громадянам та членам Товариства, налагодження ділових стосунків між юристами та фахівцями в галузі права, які входять до складу Юридичної ради. Координатором діяльності Юридичної ради було обрано молодого фахівця зі складу юристів Товариства - Анастасію Крук. У засіданні прийняв участь Заступник голови правління МТПЛ-УС Борис Глазунов.

Закрити