Сайт відновив роботу

Автор: 
А.О. Сухоруков

Шановні відвідувачі Нашого Сайту!

Дорогі Друзі й Подруги,  Співтовариші та Співтоваришки!

      Таки бувають і у нашому Правозахисному Світі дивні приємності. Таки «прокинувся» з 2014 року Офіційний Сайт МТПЛ-УС! Велике прохання - давайте сьогодні не будемо обговорювати причин «сплячки», хто ж винний? Винуватець зрозумілий та відомий - керівник Організації. Давайте, скоріше, звернемо увагу на завдання, які бачило перед Товариством його керівництво у 2014 році.

     1) Як вести роботу МТПЛ у Криму та на конфліктній території Донеччини та Луганщини?

     2) Реалізація принципів МГП  (Міжнар. Гуманіт. Права)  під час проведення ООС.

     3) Відношення спільноти МТПЛ до проблем: народовладдя та права людини; війна і права людини; патріотизм (націоналізм) і права людини.

     Бачимо ,що  кожна із піднятих проблем поки що «нерухомо стоїть». Мабуть, трохи незвичною є практика публікації на полях нашого Сайту проблемних статей на кшталт «Дві  «… ЦІЇ» з проміжком у п’ять років»,  яку ви можете читати. Пишіть й Ви, дорогі Друзі та Подруги. Маю потаємну мету зібрати Тут Ідеї - Думки і «Сєпара - Правозахисника» і «Свободівця - Гуманіста».

     Сайт тільки почав відновлюватися. Слідкуйте. Усі технічні питання до господарки Ані: тел. 067 220 98 56. Пишіть на пошту igfm.us.public@gmail.com

      Ваш Андрій Сухоруков.

Закрити