Статті членів товариства

IgorBartkov

 День Победы...Победы в самой страшной и кровопролитной войне человечества.Последствия этой войны неизмеримы и неизгладимы, хотя шрамы земли уже заросли, подбитые танки проржавели и развалились, мир изменился.Мы относимся к ней, как к кадрам кинохроники, страшно, да, но нас не касается, все в прошлом, и, слава Богу.

галина

В інтернеті поширена інформація, що нинішня влада планує запропонувати Верховній Раді України затвердити на посаду уповноваженого з прав людини  колишнього генпрокурора Г. Васильєва. ВВажаємо. що ця кандидатура є неприйнятною і до решти доб'є імідж України в цивілізованому світі, а для громадян України стане ще однією перепоною у захисті їх громадянських прав та прав людини. Виходячи з цього, Бердичівська робоча група вважає за необхідне  запропонувати центральному офісу та Правлінню МТПЛ-УС офіційно підтримати від імені МТПЛ-УС кандидатуру Є.

Олександр Петрович

  Согласно постановлению Бердянского горрайонного суда Запорожской области Манойлову А.П. был установлен административный надзор и продлен постановлением Бердянского горрайонного суда от 13.05.2011 г. 

Олександр Петрович

Постановою судді Бердянського міськрайонного суду від 25.05.2011 р. Григорян А.А. притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.206 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 5100 грн.

Закрити